A következő címkéjű bejegyzések mutatása: abasár. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: abasár. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. május 31., hétfő

Abasáron jártunk...

Május 16-án hosszú útra indultunk. A bor és a katonadalok hazájába Abasárra vezetett a Pacsirták útja. Mint minden évben idén is nagy izgalommal készültek a lányok a mulatságra. Egri borosdalokkal álltak színpadra a csajok és az összeállítás nem maradt taps nélkül! A közönség együtt énekelte végig a lányokkal a jól ismert dalokat és természetesen műsorszámuk végén nem hiányozhatott az abasári közönség vastapsa sem. Fegyverneket még két együttes  - Hétszínvirág Citerazenekar és a Szapári Népdalkör - képviselte ezen a napon, valamint barátaik a tiszakécskei Kék Nefelejcs Citerazenekar és a mezőtúri Lókötők Citerazenekar. Mind a 4 bandának vastaps volt a jutalma a lelkes, jó muzsikára kiéhezett közönségtől. 

Természetesen a pincelátogatás sem maradhatott el.

2010. május 3., hétfő

XVI. Nemzetközi Katona- és Bordal Fesztivál Abasár 2010. május 15. - 16.


részletes információ és műsorrend: www.abasar.hu oldalon olvasható

A zenekar és barátaink fellépése

10. 20 - Hétszinvirág Citerazenekar - Fegyvernek
10. 30 - Pacsirta Citerazenekar - Fegyvernek
11. 00 - Szapáry Népdalkör - Fegyvernek
11. 20 - Lókötők Citerazenekar - Mezőtúr
13. 50 - Cimbora Citerazenekar - Mezőtúr
14. 40 - Kék Nefelejcs Citerazenekar - Tiszakécske